Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

1 września 2022 roku o godzinie 12.00 wystartował plebiscyt internetowy dla realizacji finałowych. Zakończenie plebiscytu podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie 28 września.

Plebiscyt internetowy jest dodatkiem promocyjnym do Konkursu, decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje niezależne Jury wizytujące każdy obiekt startujący w Finale Konkursu.

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Uroczysta Gala ogłoszenia wyników XXVI edycji

Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” dla projektantów, inwestorów i wykonawców ma już długą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję.

Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.

Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty.

Gala wręczenia nagród w tegorocznej 26.edycji odbędzie się na Zamku Królewskim 28 września br. Gala będzie transmitowana on lin na stronie www.modernizacjaroku.org.pl.

Zgłoszeń do XXVII edycji Konkursu dokonywać można za pomocą formularza elektronicznego. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi sukcesami renowacyjnymi.

Obiekt do XXVII edycji można zgłosić już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *