Organic Life TOP 50: zapraszamy na Galę 17 września o 16:30 w Łodzi

Organic Life TOP 50

Organic Life TOP 50

Oprócz udziału w Gali Finałowej, do której gorąco zachęcamy, zapraszamy Państwa również do wzięcia udziału w VII Forum Alergii, które organizujemy tuż przed Galą na tej samej scenie.

Będzie można posłuchać naszych ekspertów i zyskać garść informacji na temat zdrowia.

VII Forum Alergii

Dodatkowo zachęcamy Państwa, aby wziąć ze sobą wizytówki, może niewielką liczbę produktów, która przyda się podczas intensywnej sesji networkingowej na naszym stoisku.

Oto jak intensywnie wyglądała ona w zeszłym roku: https://hipoalergiczni.pl/fotorelacja-z-ekologicznej-sesji-networkingowej-organic-life-w-juchowie – jest to okazja do bardzo sprawnej wymiany wizytówek, nawiązania niezwykle ciekawych relacji, w tym biznesowych, a także współpracy z ciekawymi osobami!

Plan na 17 września wygląda następująco:

  • 10:00 – można odwiedzić nas na naszym stoisku HIPOALERGICZNI tuż obok sceny
  • 14:30 – zapraszamy na VII Forum Alergii
  • 16:30 – zapraszamy na Galę Organic Life TOP 50
  • 17:30 – fotosesja na ściance i Ekonetworking na naszym stoisku
    18:00 – zakończenie

A wieczór należy do nas, z doświadczenia podpowiem, że warto rezerwować stoliki w lokalach na Piotrkowskiej w Łodzi z wyprzedzeniem, by mieć gdzie umówić się na dalsze rozmowy z poznanymi osobami podczas Gali i sesji networkingowej. Najlepsze lokale są zazwyczaj niezwykle okupowane!

Zapraszamy wraz z folderem, wizytówkami, produktem, z książką, nowościami – jest to okazja do spotkania nie tylko dla Laureatów, ale dla wszystkich Nominowanych, a także Państwa przyjaciół, których chcecie Państwo wprowadzić w świat EKOLOGII.

Dziękujemy wszystkim Państwu zarejestrowanym za zgłoszenie udziału – mail z biletem (numerowanym) wyślemy w przeddzień gali – nie trzeba go drukować, wystarczy pokazać go na smartfonie – wyświetlić kod na bramce wejściowej na targi w Atlas Arenie.

Dla spóźnialskich – link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/organic-life-top-50-2022 

Przypominamy też, że Laureaci, którzy będą obecni zarówno duchem jak i ciałem uzyskają prawo do promocyjnego wywiadu na łamach naszych serwisów – jako dodatkowej nagrody redakcji.

Wszystkich Państwa zachęcamy też do bezpłatnej rejestracji w Akademii Ekologicznej, którą powołaliśmy do życia w tym roku wraz z drugą edycją Kongresu Ekomedycyny po wielkim sukcesie pierwszej edycji w 2021: https://akademiaekologiczna.pl/rejestracja

Do zobaczenia,

Żaneta Geltz
HIPOALERGICZNI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *