OSP na straży środowiska – zaproszenie na konferencję prasową

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej

Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Druh Waldemar Pawlak serdecznie zaprasza Redakcje i Dziennikarzy na konferencję prasową we wtorek, 10 stycznia 2023 roku, godz. 11:00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej Wesoła (05-075 Warszawa Wesoła, ul. 1 Praskiego Pułku WP 31).

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w otwarciu unikatowego w skali kraju proekologicznego projektu „OSP NA STRAŻY ŚRODOWISKA”. To pierwsze, największe, niestandardowe w całej historii Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej dbające o środowisko oraz edukacyjne przedsięwzięcie.

Jak to mówią Partnerzy projektu: „Wspólnie ze Strażakami Ochotnikami i społecznością lokalną zaszachujemy elektryczne śmieci”. Podczas spotkania przedstawimy założenia, cele i potencjał projektu.

W konferencji wezmą udział:

  • Druh Waldemar Pawlak, Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
  • Druh Adam Nowak, Wiceprezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
  • Bartłomiej Hajduk, Dyrektor Generalny MB Recycling
  • Krzysztof Kieszkowski, Prezes Fundacji Odzyskaj Środowisko
  • Druh Andrzej Kleczkowski, Prezes OSP Wesoła
  • Sławomir Borowski, Koordynator Projektu ze strony ZOSP RP

Po konferencji zapraszamy na ekologiczne warsztaty w nurcie trash art z przedszkolakami i strażakami z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, partię szachów oraz degustację miodów z miejskich pasiek.

Kontakt w sprawie akredytacji i materiałów informacyjnych: rzecznik@zosprp.pl, rzecznik@zosprp.org.pl, tel. +48 606 337 139.

Komentarze

  1. Rozumiem że druhowi Pawlakowi nie chce się ruszyć za Warszawę bo pilnuje „posady” , ale chciałem przypomnieć że poza Wwą istnieją także inne aglomeracje, gdzie także należy poinformować o realizacji unikatowego projektu + info o działalności ZG ZOSP RP …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *