BTL Point Group organizuje Festiwal Makaronów Lubella

„Festiwal Makaronów” rozpoczął się z początkiem kwietnia i potrwa do końca czerwca. Akcja prowadzona jest na terenie dwustu hipermarketów, głównie w zachodniej i centralnej części Polski.

Głównym założeniem akcji Festiwal Makaronów jest prezentacja i możliwość degustacji przez konsumentów makaronów Lubella w punktach sprzedaży. Teamy promocyjne złożone z trzech hostess mają za zadanie zachęcać do zakupów produktów biorących udział w promocji makaronów.

Mechanizm promocji oparty na loterii zakłada, że każdy, kto kupi trzy opakowania produktów objętych promocją, otrzymuje kupon ze zdrapką, pod którą ukryty jest symbol nagrody. Do wygrania są m.in. łyżki, garnki, durszlaki do gotowania makaronu. Łączna pula nagród wynosi niemal 120 tys. sztuk! Każdy zakup premiowany jest nagrodą gwarantowaną, a wszyscy, którzy biorą udział w promocji, mają szansę na zdobycie jednej z głównych nagród. W finale konsumenci mogą wygrać wycieczki do Włoch oraz samochód osobowy marki Grande Punto.

Niecodziennym elementem akcji jest tzw. Road Show Festiwal Makaronów z wykorzystaniem specjalnego busa festiwalowego, będzie wówczas prowadzony minishow gotowania i degustowania makaronów Lubella.

Akcja została przygotowana i jest realizowana przez agencję BTL Point Group, wchodzącą w skład Platformy Mediowej Point Group.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *