Wspólne szantowanie z najpiękniejszymi kobietami świata w Giżycku!

Nie zabrakło szantowo-folkowych klimatów, konkursów, niespodzianek i wspólnego śpiewania publiczności z kandydatkami do korony najpiękniejszej. Koncert rozpoczęła „Orkiestra Dni Naszych” piosenką „Kurs na Giżycko”. Zagrały również „Ryczące Dwudziestki” a „Zbigi Band” zaprezentował utwory muzyczne związane z regionami świata, z których kandydatki pochodzą.

Giżycko przyjęło kandydatki do tytułu Miss World 2006 z dużą sympatią. Tłumy giżycczan i przyjezdnych witały piękne kobiety już podczas parady Kanałem Łuczańskim oraz później, podczas trwania koncertu na Plaży Miejskiej.

Podczas imprezy piękne panie nie tylko śpiewały i tańczyły, ale również włączyły się w akcję charytatywną na rzecz młodych giżyckich talentów sportowych. Uczestniczki „Miss World” z zapałem malowały na scenie ryby! Dwie ozdobione artystycznie rybki znalazły już nabywców, a pozostałe dwie zostaną zlicytowane. Dochód z całej akcji przeznaczony zostanie na stypendia dla młodych, giżyckich sportowców. Niezwykły wieczór i niezapomniany koncert zakończył się pokazem sztucznych ogni.

Zdjęcia: Krzysztof Butkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *