Ranking Stowarzyszenia Polskich Mediów – MEDIALNA OSOBOWOŚĆ 2006 ROKU

Dlaczego jednych autorów lubimy, a innych w ogóle nie chcemy czytać, przepadamy za jakimś politykiem, a wyłączamy telewizor, kiedy pojawia się ten, który nas irytuje i doprowadza do pasji? No właśnie, dlaczego? Czy potrafimy uzasadnić nasze wybory?

Żyjemy, bombardowani nadmiarem informacji, stresów, wciąż w pośpiechu, w gonitwie, zawsze spóźnieni. Przychodzi jednak taka chwila, kiedy trzeba przystanąć na moment, zrobić krótką przerwę i zastanowić się, także nad różnorodnością świata oraz nad naszą prywatną jego oceną. Informujemy Państwa, iż taka chwila właśnie nadeszła!

Stowarzyszenie Polskich Mediów zaprasza wszystkich do udziału w wyborze medialnej osobowości roku 2006!
Wyniki naszego plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Noworocznego Spotkania Mediów, które zaplanowaliśmy na 20 stycznia 2007. Impreza odbędzie się w Warszawie, dziennikarze przyznają tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2006 osobom ze świata mediów, polityki oraz show buisnessu. Tytuł ten zdobędą ci, na których oddacie Państwo najwięcej głosów.

Każdy z uczestników plebiscytu może wytypować po trzy osoby, w każdej z kategorii. Rozumiemy, że wybór nie jest łatwy, ale musimy się zmobilizować by dokonać wyboru! Wystarczy wpisać wytypowane przez siebie nazwiska i przesłać do nas! Na Państwa propozycje czekamy do 19 stycznia, do godziny 18.00.

Formularz do głosowania znajduje się pod adresem:

https://polskiemedia.org/formularze/plebiscyt2006

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *