Jarosław Roszkowski prezesem Mediatak

W Starlinku od początku istnienia firmy, czyli od 2001 r. „Za swój największy sukces – mówi Roszkowski – uważam to, że udało się od podstaw zbudować jeden z najbardziej rozpoznawanych domów mediowych, co przełożyło się na wielkość budżetów i portfolio obsługiwanych klientów.” Roszkowski jest pomysłodawcą i autorem metodologii szacowania przychodów netto rynku reklamowego w Polsce. Jako cel w nowej pracy podaje: „Chcę uczynić Mediatak najważniejszym graczem na rynku reklamowym dzienników”.

Udziałowcy Mediatak stawiają na dalszy jej rozwój i wzrost udziału w rynku reklamy, stąd należy oczekiwać kolejnych atrakcyjnych ofert handlowych dla klientów, wspartych akcjami promocyjnymi.

Mediatak reprezentuje wszystkie dzienniki regionalne w Polsce, współpracując z domami mediowymi i reklamodawcami realizującymi kampanie ponadregionalne i ogólnopolskie. Mediatak prowadzi sprzedaż ogólnopolskich kampanii reklamowych w prasie regionalnej pod marką BIG (których sprzedaż w drugim półroczu 2006 wzrosła o 40%), w poszczególnych dziennikach regionalnych, prasie bezpłatnej (min. Echo Miasta, Moje Miasto), dodatkach telewizyjnych (Tele Magazyn) i tygodnikach lokalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *