Zapraszamy na Markowisko 2007

Spektakl odbędzie się 25 kwietnia 2007 roku w  Warszawie przy ul. Smoluchowskiego 2 (róg Modzelewskiego) od godziny 19.30.

Organizatorzy zapewniają, jak co roku, nieograniczoną  ilość atrakcji kulinarnych do wyboru wg własnego uznania, wiele niespodzianek programowych nie zabraknie  oraz wyjątkowo dobrane, wesołe, życzliwe i otwarte towarzystwo. Zgodnie z wcześniej przyjętymi zasadami, każdy może zachęcić i rekomendować do udziału znane mu osoby które mogą stać się członkami Klubu V RP, przesyłając ich adresy do organizatorów ttg@ttg.com.pl.

Zapowiada się udane, pełne dowcipu i wysublimowanego humoru spotkanie. Jak co roku!
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń, nie przyjmujemy akredytacji telefonicznych.
Udział zgłaszamy na https://polskiemedia.org/formularze/markowisko/

W imieniu organizatorów
Ojciec
Klubu V RP  

ZDJĘCIA I REFLKSJE POSESYJNE

Równocześnie apelujemy o przyniesienie ze sobą dokumentacji fotograficznej  z dotychczasowych sesji szkoleniowych a  osoby które nie będą mogły przybyć osobiście  prosimy o przesłanie ich na adres wawa@polskiemedia.org bądź przesyłką pocztową. Mile widziane są Państwa refleksje, opinie „posesyjne”. Celem tej akcji jest publikacja specjalnego wydania KLUBU V RP, które będzie podsumowaniem dotychczasowych sesji.

KLUB V RP –  RABATY

Odpowiadając na  propozycje uczestników sesji, prowadzących działalność gospodarczą, zorganizowania dla członków Klubu V RP specjalnych rabatów uprzejmie prosimy o zgłaszanie takowych. W pierwszym numerze  Klubu V RP opublikujemy listę oferowanych produktów. Każde zgłoszenie jest mile widziane i oczekiwane.
Propozycje przesyłamy na https://polskiemedia.org/formularze/rabaty

ZIMOWE OTWARCIE  SESJI LODOWEJ 08-16.12.2007 – akredytacje otwarte

Informujemy, że po entuzjastycznym przyjęciu przez uczestników sesji warunków  stworzonych w Sport Hotel oraz bardzo urozmaiconych wykładach w salach wykładowych Pampeago, wszyscy zgodnie orzekli, że  powtarzamy wyjazdu w to samo miejsce. Termin pobytu 08 – 16 grudnia br. Ostateczna cena zależna jest od ilości uczestników. Im więcej nas będzie tym lepsze otrzymamy warunki.   Już teraz zapraszamy do wstępnej akredytacji na http://www.ttg.com.pl/formularze/sesja_lodowa
 
Klub V RP KONKURS

Klub V RP taką nazwę zaakceptowała Kapituła.
Nazwa jest związana z dotychczasowa tradycją i zwyczajami panującymi na sesjach wyjazdowych.  Ogłaszamy konkurs na rozszyfrowanie pełnej nazwy.
Zgłoszenia przesyłamy na: https://polskiemedia.org/formularze/konkurs
Rozstrzygnięcie konkursu podczas Markowiska  w dn. 25.04.2007 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *