Do galerii nie przychodzą tłumy, a na ten Festiwal tak!

Festiwal Przedmiotów Artystycznych . Jest to nie tylko miejsce, gdzie  pokazuje się dzieła, ale również je sprzedaje. Grupę wystawców tworzą artyści plastycy, artyści rzemieślnicy, twórcy ludowi, a także galerie, sklepy z upominkami, grupy studenckie, pracownie plastyczne, producenci i importerzy artykułów do twórczości plastycznej. Ich oferta jest różnorodna, ale utrzymana w dobrym stylu jak na  przedmioty artystyczne przystoi. Są to ozdoby, dekoracje i biżuteria artystyczna, obrazy, rzeźby, wyroby z metaloplastyki, tkanina artystyczna i unikalne ubrania ,ciekawe wyroby ceramiczne i szklane, antyki, materiały do twórczości plastycznej. Udział w Festiwalu pomaga zaistnieć na rynku i wzbudzić zainteresowanie indywidualnych klientów i galerii.

Atutem Festiwalu jest łatwy , bezpośredni i niekrępujący kontakt ze sztuką i jej twórcami. Ta idea sprawdza się i z roku na rok rośnie zainteresowanie Festiwalem. W ubiegłym roku wzięło w nim udział 341 artystów z całej Polski – 1/3 z nich stanowili absolwenci i studenci akademii sztuk pięknych.

Koszty uczestnictwa w Festiwalu – jak to dla artystów, skalkulowano bardzo przyjaźnie. Twórcy mogą się zgłaszać  indywidualnie lub w grupie. Do 10 października  jest możliwość uzyskania  rabatu. Bezpłatny wstęp dla publiczności, termin Festiwalu –przed Świętami Bożego Narodzenia w czasie intensywnych zakupów, pozwalają sądzić ,że udział w nim może być  bardzo korzystny. Warto zainteresować się Festiwalem, bliższe informacje www.festiwal.mtp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *