Joe Cocker w Polsce!

Niedzielne popołudnie i poniedziałkowy poranek, Joe Cocker poświęcił na zwiedzanie Krakowa. Interesuje go nie tylko zamek królewski na Wawelu, słynne w świecie Sukiennice, czy Kościół Mariacki z zabytkowym ołtarzem Wita Stwosza, ale też popularny Wierzynek. Serwuje znakomite potrawy kuchni polskiej, która wyjątkowo interesuje charyzmatycznego, brytyjskiego wokalistę.

We wtorek wizyta na polskim Wybrzeżu. Trójmiasto. A konkretnie Gdynia. Miasto, o którym Cocker sporo czytał. Chciał bowiem dobrze wiedzieć, gdzie i dla kogo będzie śpiewał. – A polska publiczność – podkreślił – jest wyjątkowa. Potrafi się znakomicie bawić, a co najważniejsze, zna prawie wszystkie moje utwory. Polacy reagują spontanicznie i żywiołowo, potrafią nagrodzić wokalne i instrumentalne umiejętności. bo najzwyczajniej w świecie czują bluesa!

Joe Cocker, w trakcie dwóch koncertów, zaśpiewa najnowsze utwory z promowanego właśnie albumu „Hymn For My Soul”. Nie zabraknie jednak przebojów dobrze nam znanych, które artysta zapisał na tak wspaniałych krążkach, jak „Night Calls”, Have A Little Faith”, „Organic”, czy „A Luxury You  Can Afford”. Nie zabraknie też światowych megahitów  „Sweet Little Woman”, „You Can Leave Your Hat On” i „Unchain My Hart”.

– Nie byłbym sobą – powiedział Cocker – gdybym dla polskiej widowni nie zaśpiewał napisanego wspólnie z Billym Prestonem utworu “You Are So Beautiful”, czy znakomitej beatlesowskiej kompozycji „With A Littre Help From My Friends. Czekam na spotkanie z polską widownią z niekłamaną przyjemnością i wielkim wzruszeniem… Zapraszam na moje koncerty! Jestem przekonany, że będą dla wszystkich wielkim muzycznym wydarzeniem i widowiskiem.

Warto dodać, że są jeszcze bilety na krakowski i gdyński koncert Joe Cockera. Podajemy dodatkowe informacje, gdzie można je jeszcze kupić. A przecież warto. I o tym już nie musimy przekonywać.

Pamiętajmy: tylko dwa wielkie koncerty JOE COCKERA  w Polsce promujące najnowszy album artysty zatytułowany „HYMN FOR MY SOUL”.

13 sierpnia o godz. 20.00 w Krakowie na Stadionie WKS WAWEL odbył się pierwszy koncert, organizowany przez KLB MUSIC.

14 sierpnia 2007 r. godz. 20.00 GDYNIA
Estrada na SKWERZE KOŚCIUSZKI
Koncert pod patronatem honorowym prezydenta Gdyni WOJCIECHA  SZCZURKA
Organizuje:
MILLENIUM – Łódzka Grupa Kapitałowa
Bilety do nabycia:
-Orbis Gdańsk ul. Podwale 96
-Orbis Gdynia ul. 10 lutego 2
-Teatr Muzyczny Gdynia pl. Grunwaldzki 1
-BART Sopot ul. Kościuszki 61
www.kupbilet.pl
-zamówienia zbiorowe: tel. kom. 0-506-751-777

PATRONI  MEDIALNI  KONCERTÓW:
IMPRESJee Gazeta Autorska
miesięcznik ZA MIASTEM
TTG POLAND
Stowarzyszenie Polskich Mediów
Newsweek
Express Wieczorny
Forbes
SUPER EXPRESS
Życie na gorąco
Dziennik Bałtycki
Telewizja POLSAT
Radio Złote Przeboje
Radio ESKA
Radio ESKA Nord
Radio VOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *