Wydarzenia dla mediów podczas TT Warsaw

Pierwszego dnia targów, 20. września, o godzinie 11.30 w sali Goethego odbędzie się prezentacja „EXPO 2012 we Wrocławiu – globalna promocja przemysłu czasu wolnego” zorganizowana przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Organizacji EXPO 2012. Na godzinę 13.00 w Sali Mickiewicza zaplanowano natomiast konferencję prasową Organizatorów Targów TT Warsaw 2007 połączoną z konferencją prasową Norwegii – Kraju Partnerskiego Targów.

Dzień później, 21. września, zapraszamy na konferencję „Scandlines największym przewoźnikiem promowym na Bałtyku". Konferencja odbędzie się w sali Sienkiewicza o godzinie 10.30, a jej organizatorem są Linie promowe Scandlines. Prowincja Cagliari przygotuje konferencję prasową połączoną z prezentacją Sardynii, która odbędzie się o godzinie 13.00 w sali Sienkiewicza. Zapraszamy również do sali Mickiewicza na godzinę 15.30 na Konferencję Regionu Veneto „Waloryzacja oferty turystycznej Regionu Veneto w Krajach Europy Środkowo-Wschodniej” połączoną z degustacją produktów regionalnych. Jej organizatorem jest Region Veneto / ENIT – Narodowa Agencja Turystyki Włoskiej. Również drugiego dnia targów odbędzie się Konferencja Inauguracyjna „Odkryj Nasze na nowo”, którą przygotuje Fundacja Dajesz Pracę.PL (godzina 15.30, sala Rudniewa) oraz prezentacja Beskidzkiej 5 połączona z biesiadą góralską – o godz. 15.00 w sali Gałczyńskiego.

Przedstawicieli mediów zapraszamy również do skorzystania z punktu akredytacji w hallu głównym Pałacu Kultury i Nauki (wejście od strony ul. Marszałkowskiej) przez pełne trzy dni targowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *