Pomóż potrzebującym dzieciom!

W słuchowisku całkowicie charytatywnie wezmą udział m.in. Artur Barciś, Kabaret Ani Mru Mru, Piotr Cugowski, Jerzy Kryszak, Jacek Kotlarski, Mirosław Zbrojewicz i inni znakomici artyści. Dochód ze sprzedaży płyty będzie przeznaczony na pomoc dla 10 polskich ośrodków dla niewidomych i niedowidzących.

Tematem słuchowiska jest talent i jego rozwój, a głównym przesłaniem – każdy ma jakiś talent, wystarczy odkryć go w sobie. Jednym z bohaterów jest Szczypiorek, który spotyka na swojej drodze nietypowe, ciekawe i utalentowane postaci, sam przy okazji odkrywając swój dar.

Słuchowisko jest projektem Fundacji Ministerstwo Uśmiechu. Autorka scenariusza „Niesforajki Szczypiorkowej” Iwona Oleksiuk oraz autor muzyki Adam Fitas, napisali również słowa do piosenek, te zaś zarówno dzięki przesłaniu, jak i swojej dynamice oraz wykonującym je artystom, mają ogromną szansę stać się przebojami. Iwona i Adam nie spoczywają na laurach i już myślą o następnej części słuchowiska. Priorytetem jest dla nich pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom.

Jeśli i Wy, drodzy Czytelnicy, chcecie pomóc w realizacji projektów Fundacji Ministerstwo Uśmiechu, jeśli chcecie wesprzeć ich działania zarówno uśmiechem, jak i finansami Fundacja Ministerstwo Uśmiechu konto nr 72 1500 1070 1210 7011 6050 0000, czy patronatem – zapraszamy do kontaktu pod adresem ministerstwousmiechu@interia.pl oraz na rozbudowywaną właśnie stronę www.ministerstwousmiechu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *