Zaproszenie na konferencję prasową-Zjazd Kombatantów

Wszystkich dziennikarzy zapraszamy na konferencję prasową, w której udział wezmą organizatorzy Zjazdu: Kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Minister Janusz Krupski, zastępca Kierownika Minister Jan Stanisław Ciechanowski oraz Doradca Kierownika dr Jan Tarczyński. Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele środowisk kombatanckich zaproszonych  na Światowy Zjazd Polskich Kombatantów.

Na spotkaniu zapoznamy Państwa ze szczegółowym planem Zjazdu oraz charakterem uroczystości, jakie odbędą się w ramach tego przedsięwzięcia. Konferencja prasowa odbędzie się 28 sierpnia (piątek) o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych (Warszawa, ul. Wspólna 2/4, III p., sala konferencyjna 3006). Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność na konferencji prasowej, jak również na całym Zjeździe.

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z p. Izabelą Ryżkowską (izabela.ryzkowska@udskior.gov.pl lub 0 22 661 84 95) lub p. Bartoszem Wasiakiem (bartosz.wasiak@udskior.gov.pl lub 0 724 753 883).

Aktualne informacje o Światowym Zjeździe Polskich Kombatantów oraz innych uroczystościach organizowanych przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w roku obchodów 70. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej i 20. Rocznicy Odzyskania Wolności i Upadku Komunizmu w Europie Środkowej i Wschodniej, można znaleźć na stronie internetowej: http://www.udskior.gov.pl/uroczystosci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *