Bezpłatne badania, konsultacje w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji-05.09.2009

Impreza organizowana jest z okazji zakończenia inwestycji CKR polegającej na oddaniu nowych pokoi dla Pacjentów Oddziału Reumoortopedii i Chirurgii Kręgosłupa oraz Stacjonarnego Oddziału Rehabilitacji, a także z okazji zmiany nazwy ośrodka.

Na scenie, na korcie tenisowym, odbędzie się recital piosenki francuskiej w wykonaniu Ewy Borowskiej, pokaz szermierki na wózkach oraz koncert gwiazdy wieczoru – Izabeli Kopeć z zespołem. W trakcie trwania imprezy, w namiotach wystawowych, będzie można korzystać z porad lekarzy i fizjoterapeutów CKR, obejrzeć pokazy zabiegów rehabilitacyjnych oraz ćwiczeń profilaktycznych. Chętni będą mogli zbadać sobie ciśnienie krwi, poziom cukru, wydolność oddechową (badanie spirometryczne), a także zbadać stopy pod kątem płaskostopia. Oprócz CKR swoją ofertę prezentować będą również Partnerzy imprezy: Zakład Farmaceutyczny Polpharma, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna, dystrybutorzy sprzętu rehabilitacyjnego Has-Med i Eres Medical oraz Pracownia Ortopedyczna Mark-Protetik.

W czasie trwania imprezy ośrodek otwarty będzie dla zwiedzających – będzie można obejrzeć nowe pokoje, dowiedzieć się jaki sprzęt jest w salach kinezyterapii i fizykoterapii i na czym polegają zabiegi. Na własnej skórze będzie można przekonać się jak zimno jest w kriokomorze, a także zrelaksować się w jaskini solno-jodowej.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie jest ośrodkiem specjalizującym się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Funkcjonuje tu m.in. nowoczesny Oddział Reumoortopedii i Chirurgii Kręgosłupa, w którym przeprowadzane są m.in. operacje wszczepienia endoprotez, małoinwazyjne operacje kręgosłupa oraz zabiegi artroskopowe. Po operacji Pacjenci korzystają z wczesnej rehabilitacji, którą kontynuować mogą w CKR w systemie ambulatoryjnym lub stacjonarnym. Rehabilitacja prowadzona jest wg programu indywidualnie tworzonego dla każdego Pacjenta. Obejmować może kinezyterapię, fizykoterapię, masaże, krioterapię ogólnoustrojową, basen.

Zapraszamy do udziału. Akredytacje na www.ttg.com.pl/formularze/ckir

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *