Harem Nights w Restauracji&Clubie Lokanta

Impreza miała charakter zamknięty, wszyscy przybyli goście do tej prawdziwej tureckiej Lokanty mieli możliwość zakosztowania doskonałych potraw na bazie świeżych i najwyższej jakości składników, przygotowanych  w tradycyjny sposób w piecu oraz z grilla opalanych drewnem. Wśród zaproszonych gości na imprezie pojawiły się min. Klaudia Carlos, Anita Werner, piosenkarz Marco Bocchino oraz śmietanka warszawskiego środowiska biznesowego. Na imprezie zagrało dwóch DJ-ów: DJSamir i DJRami, zaś atmosferę rozgrzał nieomalże do białości występ ognistych i wprost ociekających erotyzmem tancerek brzucha (Setdance). Każdy szczegół został dopracowany tak aby jak najlepiej wprowadzić wszystkich w klimat. Sheesha, tancerki brzucha, kelnerki ubrane w tradycyjne tureckie stroje to tylko namiastka tego co mogliśmy zobaczyć podczas ostatniej imprezy…

Teraz w każdy piątek oraz sobotę, od godz. 22.00 odbywać się będą w tym miejscu imprezy orientalne Harem Nights. Wstęp na imprezy jest wolny, obowiązuje selekcja.

Organizacja imprezy została przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem przez Monikę Jeremicz – na co dzień aktorkę Teatru Żydowskiego w Warszawie oraz doskonałą managerkę Centrum Eventów, skupiającego przy sobie największe firmy eventowe i szkoleniowe, podwykonawców, specjalistów z różnych dziedzin jak również osobowości ze świata kultury i mediów.

Centrum Eventów to centrum nieskończonych możliwości, zaś Restauracja&Club Lokanta to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie poza doskonałą kuchnią można delektować się dosłownie urokami muzyki i kulinarnych pokus Orientu.

Michał A. Zieliński
(tekst)
Paweł Małaczewski
(foto)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *