Relacja z Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki

Z przedstawienia tego zagadnienia wynikało, że ma się, co dziać. Nie jest to z pewnością klimat ”Będzie się działo”, bo i muzyka ciut inna, acz na pierwszy rzut oka nie wydaje się, że z inspiracji średniowiecza też wynika.
Najprościej pokazując był to rodzaj wstępu do ewaluacji działań Centrum wraz z pozyskaniem opinii na temat jego poczynań. Znalazło się nawet pytanie o skromną kolejkę wąskotorową, której umiejscowienie odnajdziemy w Sochaczewie, a która u pytającego mogłaby wprowadzić wiekiem pary w tamte czasy.

Generalnie Centrum zamierza emanować na różne sposoby Chopinem, jego związkami z wieloma dziedzinami i nie jest w tym osamotnione, bowiem Polskie Radio PR2 wypełni eter koncertami, nie pojedynczymi a 3-4 dniowymi!.

Także potencjalni i faktyczni internauci znajdą dla siebie nie tylko oczywiste rozrywki buszowania w sieci, ale także konkurs, na stronie www.chopinmazowiecki.pl, gdzie należy zgłaszać się do wzięcia udziału, do 12 marca a na rozstrzygnięcie poczekać do 25 marca!
Dokładniejsze dane znajdziemy w załączonym kalendarzu, który zawiera propozycje dla każdego. Harmonogram pozwoli na zaplanowanie własnego kalendarza nie tylko bezpośrednio związanego z Chopinem.

Dla pragnących postudiować wszechstronne plany Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, polecamy ich stronę: www.mckis.waw.pl oraz wspomnianą już stronę www.chopinmazowiecki.pl.

Adam Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *