Wieczór w YOKO Sushi

Nowa restauracja spełnia najwyższe standardy dostosowane do prestiżu, jaki wyrobiła sobie marka Yoko. Jest miejscem cenionym nie tylko przez warszawiaków, ale także turystów z całego świata. Do marca 2010 organizowano tam z powodzeniem szkolenia dla firm, warsztaty sushi, pokazy sushi, pokazy Body Sushi® (zarówno w wersji damskiej jak i męskiej), imprezy okolicznościowe (w tym urodziny, imieniny wieczory kawalerskie) oraz ekskluzywne kolacje biznesowe.
Yoko Sushi to nie tylko restauracja. Prowadzą sklep internetowy z akcesoriami do sushi, organizują szkolenia w przyrządzaniu tej modnej i zdrowej potrawy oraz wytyczają nowe trendy, wprowadzając na rynek unikalny produkt Body Sushi®.

Restauracja posiada rozległe kontakty medialne (ba nawet dowiedzieliśmy się, z kim trzymają!) i biznesowe. Stworzyła i rozwija markę Body Sushi®, wyróżniającą się Omise Club a także platformę internetową www.yokosushi.pl oraz szeroki wachlarz usług. Restauracja dysponuje kreatywnym zespołem składającym się z zaangażowanego właściciela, managerów, profesjonalnych kucharzy, mistrzów sushi, kulturalnej i fachowej obsługi, a także współpracuje z fotografami, filmowcami, muzykami oraz agencjami modelek i modeli. Posiada lokal o powierzchni (120m2) z przeznaczeniem na gastronomię z możliwością adaptacji do imprez okolicznościowych (z wyodrębnionym parkietem oraz DJ’ką), szkoleń czy nawet konferencji i bankietów, z pełnym zapleczem technicznym (profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, rzutnik, ekrany.

Na podstawie i z wykorzystaniem notki prasowej organizatora.

Adam Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *