Warszawska La Playa Music Bar – prawdziwa plaża w Warszawie !

Warszawska La Playa Music Bar to połączenie unikalnego klubu muzycznego usytuowanego na prawdziwej nadwiślańskiej plaży. Klub ma być miejscem, które stanie się atrakcyjną alternatywą dla tych wszystkich, którzy miesiące letnie spędzą w stolicy. „La Playa Music Bar” stanie się swoistym centrum letnich aktywności na które będą składać się nie tylko wydarzenia muzyczne. Plaża oferuje szereg wszelkich atrakcji związanych ze spędzaniem czasu nad wodą oraz na świeżym powietrzu. Turnieje siatkówki plażowej, friesbie, rozgrywki badmintona, leżaki i kosze plażowe, to wszystko będzie czekać na Gości już od 23 maja, kiedy klub zostanie otwarty dla warszawiaków.

Akredytacja na newsletter klubu La Playa:
http://www.laplaya.biuroprasowe.org/formularze/akredytacja

Jeśli choć na chwilę pragniecie wyrwać się z miejskiej dżungli, ale nie macie czasu       na dalekie wycieczki, La Playa jest doskonałym miejscem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Mecz w siatkówkę na świeżym powietrzu   z przyjaciółmi lub partyjka buli, wylegiwanie się na gorącym piasku, a potem wieczór przy chill-outowej muzyce lub energetycznych klimatach z egzotycznym drinkiem w ręku, to może być scenariusz jednego z waszych wakacyjnych dni.

Sezon 2010 w Warszawskiej La Playa Music Bar to codzienne wieczorne granie na plaży firmowane przez znanych polskich DJów. Dużej dawki klubowych rytmów dostarczą specjalne wieczory ze światowymi gwiazdami muzyki elektronicznej. Amatorów tego rodzaju brzmień z pewnością przyciągną tacy artyści jak: Pete Haywood  (18 czerwca), David Penn (6 sierpnia) czy James Zabiela & Tom Budden  (23 lipca). 
Miłośników Adrenaliny zapraszamy na  kolejną edycję imprez  Zero Gravity Night  19 oraz 31 czerwca.
 Szczegółowy kalendarz imprez znajdziecie na www.laplaya.pl

Tegoroczny sezon upłynie pod znakiem aktywnego wypoczynku. 17 lipca w klubie Warszawska La Playa Music Bar odbędzie się trzecia edycja Samba Festiwal, . Ponadto w każdą niedzielę od 23 maja do końca sierpnia zapraszamy na Fiesta en La Playa czyli taneczne imprezy z salsą kubańską, LA mambo, ale także mieszankę bachaty i kizomby.  11 lipca na  plaży odbędzie się  Warsaw Summer Salsa Festiwal . Gorąca salsa na plaży w Warszawie? To nie żart… Startujemy w każdą niedzielę o 15.00.
Ale to nie koniec atrakcji. Dla wszystkich spragnionych czynnego wypoczynku,  klub przygotował LaPlaya Volleyball Cup – Turnieje siatkówki plażowej.  Współorganizatorem cyklu imprez Fiesta en LaPlaya oraz LaPlaya Volleyball Cup jest Urząd dzielnicy Praga Północ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *