Klub Saturator zaprasza w Noc Muzeów!

Akredytacja na newsletter klubu Saturator:
http://saturator.biuroprasowe.org/formularze/akredytacja

A Saturator z grubej rury: zapraszamy na koncert legendy niemieckiej elektroniki No More, na której wychowywali się dzisiejsi topowi wykonawcy i która zagra dla nas zaraz po swojej trasie z inną legendą D.A.F. (wystąpili razem nawet na Dark Dance Festival w Lahr!) Jak nam to się udaje ? Cóż… uwierzyliśmy w Pragę 🙂

NO MORE
/post-punk/cold-wave/electroclash/koncert/Germany
NO MORE został założony w lecie 1979 przez Andy Schwarza (wokal, gitara, bass), Tinę Sanudakura (klawisze), Christiana Darc (perkusja, wokale) oraz Thomasa Welz (bass, wokale) w Kiel, nadmorskim miasteczku w północnych Niemczech.
Od początku ich działalność oscylowała wokół (No)Wale, Dark/Gothic Underground, od EBM poprzez techno aż do electroclashu, za którego prekursorów można ich uznać.
W roku 1981 zespół NO MORE nagrał undergroundowy hit Suicide Commando, który jak wirus rozprzestrzenił się w ciągu następnych lat bez względu na gatunki i scenę.
Czy to w New Yorker Limelight, czy indie disco w Ruhrgebiet, na Paradzie Miłości w Berlinie, klubach techno w Tokio czy na Sonar Festival w Barcelonie… Suicide Commando jest grany wszędzie, remixowany m.in. przez takie gwiazdy jak DJ Hell czy Echopark (Torsten Stenzel, Moguai) i nie mniej popularny aż do dziś.
Ktoś kto choć odrobinę lubi electroclash nie może przegapić tego koncertu!
http://www.myspace/nomoreremakeremodel

before i after zapewni dj HFX (hardcorefx)

Klub Saturator, ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *