Zaproszenie na galę LOTTO CLASSIC PARTY 2010

W trakcie dwóch poprzednich edycji Gali udział wzięło ponad 500 par tanecznych oklaskiwanych przez kilkutysięczną publiczność.

W trakcie tegorocznych dwudniowych zawodów rozegrane zostaną
• Grand Prix Polski – w kategorii Junior II – 14-15 lat w stylu latynoamerykańskim i standardowym
• Grand Prix Polski – w kategorii par dorosłych pow 18. lat w stylu latynoamerykańskim i standardowym – punkty uzyskane w tym turnieju liczą się do rankingu krajowego
• Turniej IDSF – dzięki licencji uzyskanej przez nas od Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego (IDSF) pary uczestniczące w Classic Party otrzymują punkty liczące się do rankingu międzynarodowego.

Tym razem spodziewamy się ok 300 par z Litwy Łotwy Rosji Białorusi Czech Kazachstanu Ukrainy Rumunii Szwajcarii i Polski.

Niewątpliwą  atrakcją tegorocznej imprezy będą pokazy Mistrzów Świata w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich. W sobotę 22 maja na Gali Wieczornej wystąpią Andrei Zaitsev i Anna Kuzminskaja – reprezentanci Rosji.

Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, gorąca publiczność, międzynarodowy skład sędziowski i doskonałe prowadzenie imprezy w wykonaniu Iwony Pavlović to gwarancja wyjątkowych przeżyć artystycznych i estetycznych.

Wśród zaproszonych gości pojawią się oficjalni przedstawiciele władz samorzadowych, przedsiębiorcy i gwiazdy medialne (Agustin Egurrola i uczestnicy programu Taniec z Gwiazdami)

O wysokiej randze naszej imprezy świadczy zainteresowanie ubiegłorocznego Honorowego Patrona Gali Prezydenta m.st. Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz,
A także: Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika i Wojewody Mazowieckiego Pana Jacka Kozłowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *