SUN-28. Międzynarodowa Wystawa Mebli i Sprzętu Zewnętrznego w Rimini

    Po raz kolejny skupiono się na wodzie, eksperymentach, badaniach, wzornictwie, trendach, basenach, mini-SPA i hydromasażach. SUN przygotuje atrakcyjne butiki, w których zaprezentuje baseny na świeżym powietrzu na terenie wesołego miasteczka. Przedstawi obiekty handlowe, wystawy pokazowe, sklepy na wodzie.  Pomiędzy stoiskami a miejscem wystaw, renomowane firmy będą zaangażowane w dopasowanie oświetlenia nad basenami zewnętrznymi, tchną życie w prawdziwie unikalne otoczenie ponad wodą, wyspami a stałym lądem.
    SUN dokona również przeglądu wyników przeprowadzonych eksperymentów meblarskich na podstawie dwóch międzynarodowych konkursów zadedykowanych młodym talentom designu  oraz szanowanym na arenie międzynarodowej, znanym projektantom.
    Co więcej, główne wejście będzie wykonane w stylu włoskiego ogrodu poświęconego Włochom, prasie międzynarodowej i międzynarodowym interesom. W sektorze podejmowania transakcji, będzie można zobaczyć reprodukcje placów i dróg, miejskiej architektury oraz miejsc publicznych.
    Po raz kolejny SUN potwierdza swoje pierwszeństwo i rolę w temacie outdooru, od technologii po nowoczesne rozwiązania, od nieskomplikowanych elementów mebli po wysokiej klasy wyposażenie, od pomysłu do prototypu, od uniwersytetów po firmy, od projektów do rynku – w kwestiach publicznej i prywatnej powierzchni, ogrodów, parków, tarasów, balkonów, plaż i basenów, dróg, oświetlenia, placów i fortyfikacji, relaksu i rozrywki, gotowania i placów zabaw. To wszystko dlatego,  że SUN jest ukierunkowany na promocję nie tylko obiektów lub idei dotyczących zewnętrznego środowiska, ale także prawdziwego stylu życia. Kochać otoczenie – to  styl życia SUN.

Opracowała: Anna Gruszecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *