Nominacje do 76 Plebiscytu 10 Najlepszych Sportowców Polski

W spotkaniu z dziennikarzami, które odbyło się dzisiaj w warszawskim „Hiltonie” uczestniczyli nie tylko przedstawiciele organizatorów tego, cieszącego się wielkim zainteresowaniem, plebiscytu, ale także trójka znanych i lubianych sportowców, co znacznie uatrakcyjniło tę roboczą konferencję.

Swoją obecnością zaszczycili nas:
• Magdalena Piekarska – szablistka, której umiejętności szermiercze znacznie przyczyniły się do drużynowego zwycięstwa polskiej reprezentacji w tegorocznych Mistrzostwach Europy.
• Maja Włoszczowska – cyklistka, która w tym roku dołożyła do swoich wielu medali ten najpiękniejszy, złoty i stanęła na najwyższym podium wygrywając odbywające się Kanadzie Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym.
• Krzysztof „Diablo” Włodarczyk – bokser, mistrz świata liczącej się federacji WBC w wadze junior ciężkiej.
Cała trójka ma realne szanse na osiągnięcie kolejnego sukcesu i dostanie się do pierwszej dziesiątki naszych reprezentantów z różnych dyscyplin sportowej areny.
Jednak ostatecznego wyboru pierwszej dziesiątki dokonamy my wszyscy, głosując na swoich kandydatów za pośrednictwem SMS, strony internetowej czy też tradycyjnie, poprzez wycięcie z „Przeglądu Sportowego” specjalnych kuponów.

Kandydaci do tytułu Najlepszy Sportowiec Roku 2010 – kliknij

Tekst i zdjęcia: Piotr Żyła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *