Licytacja przedmiotów w ramach akcji Anny dla Anny Dymnej

Aukcja potrwa już tylko do 8 grudnia, w ramach 5. Gali „Anny dla Anny Dymnej”, którą honorowym patronatem objęła Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta RP.
Celem licytacji internetowej podobnie jak i tej głównej, która się odbędzie podczas tegorocznej gali „Anny dla Anny Dymnej 13 grudnia jest zgromadzenie środków na pomoc dwóm podopiecznym Fundacji „Mimo Wszystko”: Amandzie Kępińskiej i Katarzynie Wolińskiej. Zdjęcia znanych Ann zostaną opatrzone autografami. Autograf Michała Bajora również będzie dołączony do każdego z jaśków, który artysta przekazał na aukcję.
Zwycięzcy licytacji otrzymają ponadto zaproszenie na Galę Anny dla Anny Dymnej.
Licytacja odbywa się pod adresem www.annydlaanny.wp.pl

Anna Dymna – to nie tylko wielka , znana aktorka, ale od roku 2003 jest Prezesem Fundacji „Mimo wszystko”. Fundacja ta, została powołana, aby ratować grupę dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualna. Jednak z czasem zakres działań zaczynał się poszerzać i obecnie wspiera osoby chore i niepełnosprawne w całej Polsce.

3 grudnia obchodzony było Światowy Dzień Niepełnosprawnych.  Na co dzień  pochłonięci swoimi problemami nie skupiamy się na ludziach, którzy są "inni" i to nie ze względu na kolor skóry, pochodzenie ale swoją niepełnosprawnością dla niejednych są spostrzegani jako właśnie  "Inni". Rząd co roku ogranicza dostęp do rehabilitacji, zmniejsza dotacje z budżetu i gdyby nie działające fundacje, sytuacja tych ludzi, dotkniętych kalectwem fizycznym, intelektualnym byłaby nieciekawa. Pomimo jak wcześniej napisałam, ze względu na nasze tempo życia nie zastanawiamy się nad losem jakim borykają się, nie zostajemy jednak obojętni na wszelkie akcje charytatywne. Dlatego przyłączmy się do dobroczynnej licytacji niecodziennych przedmiotów, jakie można nabyć drogą licytacji, a przedmiot zakupiony  może okazać się trafionym prezentem świątecznym dla bliskiej osoby. Kupując jakąkolwiek rzecz na tej aukcji , 100% dochód ten będzie przeznaczony na dwie niepełnosprawne osoby Kasię Wolińską i  Amandę.

Jolanta Maria Budniak
inform.źródł.Anna Mirska-Perry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *