Puma Social Party Polsce

Udział w imprezie można było wziąć, rejestrując się i logując się na stronie internetowej www.pumasocial.pl  i podając najciekawsze odpowiedzi na pytanie „Dlaczego uważasz się za Nocnego Zawodnika"? . Niektóre odpowiedzi były wręcz hardkorowe;).

"Największa domówka w Polsce" to event o mocno alternatywnym charakterze, podczas którego goście mogli się poczuć wręcz jak na przysłowiowych imieninach u Cioci, ale z mocno współczesnym klimatem i w towarzystwie olśniewających hostess (ukłon dla Jacka Daniels’sa i  Dominy;) z Desperados.)

Pofabryczne przestrzenie Soho Factory zostały zaadaptowane na klimat starego mieszkania. Wystąpiło pięciu DJów – DJ Adamus, DJ Jaxx, DJ Bartos, DJ AM Radio oraz DJ Kossakot, a także trzy alternatywne zespoły: Masturbator (chłopaki są MEGA HARDOKRAMI z mocno old-schoolowym brzmieniem!!!), Fonovel i GnuciBannana..

Podczas PUMA SOCIAL PARTY goście mieli możliwość sprawdzenia się w licznych nocnych dyscyplinach i zabawach, takich jak Dark Room Twister, ping-pong z drinkiem w ręku, piwne kręgle, piłkarzyki z piłką, która ucieka, celowanie rzutkami z zamkniętymi oczami, rzut czapką na poroże (!!!) i wiele innych.

Dla zwycięzców były przewidziane liczne nagrody z najnowszej kolekcji PUMA.

W trakcie imprezy odbyła się rekrutacja do REPREZENTACJI POLSKI NOCNYCH ZAWODNIKÓW, która to zmierzy się w przyszłości z drużynami z innych krajów.

Wszyscy Reprezentanci otrzymali kontrakty sponsorskie na najbliższy rok od firmy PUMA.

Imprezy PUMA SOCIAL organizowane są na całym świecie. Powiązane są z launchem najnowszej kolekcji PUMA SOCIAL, która na polski rynek weszła 20 kwietnia i dostępna jest we wszystkich firmowych salonach PUMA.

O podniebienia i zacny szum w głowach zadbała TelePizza, Jack Daniel’s i Desperados.

Kto nie był niech szczerze żałuje, bo impreza był zorganizowany perfekcyjnie po każdym względem!

Michał A. Zieliński
(tekst i foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *