Zaproszenie na X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

Już teraz zapraszamy dziennikarzy do udziału w tym wydarzeniu, które jak co roku odbędzie się w Karpaczu na stoku Kolorowa.

Proponujemy spędzenie niezapomnianych chwil na cieszącym się olbrzymią popularnością Letnim Torze Saneczkowym. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa określone przez Okręgowy Inspektorat Dozoru Kolejowego we Wrocławiu.
Parametry toru: długość podjazdu 370m, długość zjazdu 1060m, 2 tunele (18 i 6 m), wiraż ślimakowy 560 o, 14 wiraży, 3 uskoki i 2 oczka wodne.

Przepustowość toru wynosi 500 osób na godzinę. Wózki zjeżdżają z maksymalną prędkością 30 – 35 km/h, wyposażone są w hamulec  odśrodkowy oraz ręczny pozwalający dowolnie regulować prędkość zjazdu. Wózkiem może zjeżdżać jedna lub dwie osoby. Czas  przejazdu trwa od 5 do 7 minut. Tor nie posiada ograniczeń wiekowych, jednak dzieci do lat 8 muszą zjeżdżać z osobą pełnoletnią.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji. Zapisy trwają do końca lipca. Akredytacja na www.kolorowa.pl.

Z jednej redakcji mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby.
Do zobaczenia w Karpaczu

Krystyna i Wiesław Urbańczykowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *