Termin czwartej edycji Forum Gospodarczego InvestExpo jest już znany!

Forum Gospodarcze InvestExpo to dwudniowa konferencja poświęcona najważniejszym problemom Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To wydarzenie, na którym wysokiej klasy eksperci z dziedziny inwestycji i finansów rzucają nowe światło na zagadnienia innowacyjności na rynkach finansowych, inwestycji przedsiębiorstw w dobie poprawy koniunktury i zagadnień związanych z rozwojem małych i średnich firm. To niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców, aby w przyjaznej atmosferze uzyskać cenną wiedzę o możliwościach inwestowania i rozwoju ich firm.

Forum organizowane jest od roku 2009 przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, a każda kolejna edycja cieszyła się większym zainteresowaniem uczestników i przewyższała jakością merytoryczną i organizacyjną. Jak podkreślają organizatorzy, IV edycja odbędzie się pod hasłem „ Wiedza, biznes, finanse” i będzie źródłem praktycznych wskazówek w jaki sposób rozwinąć swoją firmę w czasie kolejnej fali kryzysu. To jedyna tego typu impreza na Śląsku, która wychodzi naprzeciw potrzebom firm i organizuje specjalnie dla nich konferencje, w której nie uczestniczą tysiące osób, a około 200 rzeczywiście zainteresowanych tematyką i żywo dyskutujących podczas kilku zorganizowanych sesji tematycznych.

Badania przeprowadzone przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wykazały, że właściciele Małych i Średnich Przedsiębiorstw preferują konferencje, w których mogą zadać pytania prelegentom i uzyskać praktycznych wskazówek, które przyczynią się do rozwoju ich firm. Takie właśnie są Fora Gospodarcze InvestExpo,  w których uczestnicy mają szanse spotkać się  i porozmawiać z wysokiej klasy ekspertami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Organizacja Forum InvestExpo trwa, a prace nad zakresem tematycznym potrwają jeszcze przez około trzy miesiące. Organizatorzy zapowiadają jednak, że  tegoroczna tematyka będzie dotyczyła aktualnych problemów gospodarczych i będzie odpowiedzią na realne potrzeby przedsiębiorców i świata finansów. Dorobek merytoryczny wszystkich konferencji zorganizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych jest efektem współpracy z partnerami oraz rozmów z wysokiej klasy ekspertami z dziedziny  finansów i ekonomii. Organizatorzy Forum IE 2012 są otwarci na propozycje tematyczne i zapraszają do współpracy w ramach tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji www.investexpo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *