Przyjdźmy, pomóżmy

19 grudnia, od godziny 15:00 do 16:00 na Rynku w Gliwicach ustawimy specjalną świąteczną choinkę, którą wspólnie, wraz z mieszkańcami będziemy stroić w specjalnie przygotowane bombki. Dodatkowo apelujemy, do mieszkańców miasta, aby pod naszą choinkę przynieśli choćby minimalnej wartości prezent (zabawki, słodycze itp.). Zbiórka potrwa przez godzinę i w całości zostanie przekazana Wychowankom Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach.

20 grudnia od 15 do 16, pod choinką ustawioną na Placu Wolności w Zabrzu będziemy zbierali prezenty, które w całości zostaną przekazane ojcu samotnie wychowującemu syna, znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

21 grudnia od 15 do 16, pod pyskowickim Ratuszem wspólnie z Burmistrzem Miasta będziemy zbierali podarki dla trzech pyskowickich rodzin.

„Przyjdźmy, pomóżmy”, to akcją zaproponowana po raz pierwszy mieszkańcom śląskich miast w okresie świąt 2008 roku, która została przyjęta z niezwykle ciepłym i szczodrym odzewem. Dzięki zebranym darom, przekazaliśmy potrzebującym rodzinom, opuszczonym samotnym osobom, żywność, środki czystości, prezenty, zabawki oraz choinkę.

„Przyjdźmy, pomóżmy” – to hasło, które chcemy, aby wpisało się w świadomość każdego mieszkańca – wystarczy, bowiem tak niewiele, aby pomóc innym w radosnym przeżywaniu świąt.

Łącząc siły bez wątpienia będziemy mogli skuteczniej pomagać najbardziej potrzebującym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *