Premier Turcji i b. premier Hanna Suchocka laureatami specjalnych nagród BCC

Hanna Suchocka otrzymała Nagrodę Specjalną BCC za "przywrócenie polskiej gospodarce w okresie transformacji solidnej stabilności finansowej, wprowadzenie Polski na ścieżkę szybkiego wzrostu, przeprowadzenie długofalowych reform strukturalnych oraz za utrzymywanie znakomitych stosunków naszego kraju ze Stolicą Apostolską". Premier Turcji otrzymał nagrodę BCC za "systematyczne likwidowanie barier stojących na drodze rozwoju gospodarczego, konsekwentne dążenie do budowy demokracji i wolnego rynku oraz wzorcowe przeprowadzenie reform nazwanych Cichą Rewolucją".

Klub wyróżnił go też za rozwój dwustronnych stosunków gospodarczych między naszymi krajami i za przyjaźń okazywaną Polsce i Polakom. Podczas Gali Medale Solidarności Społecznej otrzymali prezes firmy Strabag Paweł Antonik i szef Prokom Investments Ryszard Krauze. Medal nadawany jest przez BCC wspólnie z Fundacją Pomocy Biednym Archidiecezji Warszawskiej "Nadzieja", jako wyraz uznania i podziękowania za zaangażowanie społecznie, pomoc potrzebującym, propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu i budowę solidarności społecznej.

Liderami Polskiego Biznesu 2011 zostały: spółka Akme z Wrocławia, Bank Polskiej Spółdzielczości z Warszawy, Enea z Poznania, Energoinstal z Katowic, Imperial Tobacco Polska z Tarnowa Podgórnego, Interchemall z Warszawy, Schiedel z Opola, Szynaka-Meble z Lubawy, Volkswagen Poznań i Wojskowe Zakłady Mechaniczne z Siemianowic Śląskich.Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Zrzesza 2,5 tys. członków – osób fizycznych i firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *