HIESTAND POLSKA Sp z o.o. – producent wysokiej jakości produktów piekarniczych

 

Regularnie wprowadzamy na rynek nowości oraz badamy sytuację rynkową, aby szybko reagować na zmiany i zapotrzebowania. Szeroka gama asortymentowa obejmuje produkty w wersji standardowej oraz mini (hotelowej). Grupy asortymentowe to:
– ciastka słodkie,
– przekąski słone,
– chleby,
– bułki,
– bagietki

Szeroka oferta produktów Hiestand nie tylko uatrakcyjni punkt sprzedaży, ale również pomoże usatysfakcjonować wymagających konsumentów. W punktach detalicznych świeżo wypiekane produkty przyciągną klientów swoim niepowtarzalnym zapachem, a w punktach gastronomicznych wzbogacą menu.
W całej Polsce obsługujemy około 1 500 klientów począwszy od koncernów paliwowych (Statoil, BP Poland) przez sieć hoteli (np. Accor), sieci marketów (Carrefour, Intermarche, Alma Market) po restauracje, bary, puby, firmy cateringowych, sklepy spożywcze.
Wyroby mrożone dostarczamy na terenie całego kraju, natomiast produkty świeże w Warszawie i okolicach. Zamówienia eksportowe realizujemy do krajów Europy Zachodniej oraz Azji, jak również jesteśmy otwarci na nowe rynki.
Staramy się zawsze służyć naszym Klientom pomocą w prowadzeniu biznesu, dlatego oferta HIESTAND to nie tylko produkty. Nasi pracownicy pomogą Państwu sprzedać nasze wyroby konsumentowi. Oferujemy konsultacje i szkolenia w zakresie wypieku, wykończenia i merchandisingu produktów, ich promocji i komunikacji (łącznie z przygotowaniem materiałów POS) oraz organizujemy degustacje i promocje przeprowadzane przez ekspertów HIESTAND.
Posiadamy międzynarodowe certyfikaty jakościowe: IFS vers.5, BRC vers.5, ISO 9001:2008 i pracujemy zgodnie z zasadami HACCP.

Akredytacja na newsletter:

http://hiestand.biuroprasowe.org/formularze/akredytacja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *