Królewski Turniej Tańców Polskich Wilanów 2013

Turniej Tańców Polskich w Wilanowie, organizowany pod patronatem Stowarzyszenia – Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF, ma swój niepowtarzalny klimat związany z historią i urokiem tego miejsca.
Tegoroczny Królewski Turniej odbędzie się po raz pierwszy w sercu Wilanowa, a nowej hali sportowej w Obiekcie Sportowym przy Zespole Szkół Nr 79 im. St. Kostki Potockiego przy ul. Wiertniczej 26. Mamy nadzieję, że tak ważne dla nas wszystkich wydarzenie taneczne będzie źródłem wyjątkowych wrażeń i wspomnień.

W sobotę, 11 maja 2013 roku, po godzinie 14:00 odbędą się eliminacje, ćwierćfinały i półfinały we wszystkich kategoriach i klasach oraz finały w klasach B.

Dzień później o godzinie 10:00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie turnieju, a następnie finały w kategoriach: I, IIa, IIIa, IVa, Va, VI i VII, konkurs karo do lat 30 i powyżej tego wieku, a na koniec ogłoszenie wyników i wręczenie nagród we wszystkich kategoriach i klasach oraz pokazy mistrzów.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wyjątkowe święto tańca polskiego. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *