PAP: jak powinna być przygotowana informacja prasowa

PAP

PAPPolska Agencja Prasowa zaprasza do wzięcia udziału w krótkim badaniu, którego celem jest usprawnienie pracy na linii dziennikarz – PR-owiec. Celem projektu jest poznanie czynników wpływających na efektywność opracowania i dystrybucji materiałów prasowych. Badanie prowadzone jest m.in. wśród wszystkich dziennikarzy, którzy współpracują z Polską Agencją Prasową.

Rozpocznij badanie, kliknij w link https://exacto.barometrkomunikacji.pl/redir/index/url/qmprxGiVp3bWnZ-ltYE

Państwa udział pozwoli nam poznać preferencje w zakresie współpracy na linii dziennikarz – specjalista PR. Wnioski z badania posłużą do wypracowania metod i narzędzi, które pomogą zoptymalizować działania o charakterze media relations prowadzone przez PR-owców.

Ankieta składa się z 18 pytań oraz metryczki. Jej wypełnienie zajmie maksymalnie 9 minut. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki zostaną przedstawione w formie zestawień statystycznych niepozwalających na identyfikację poszczególnych respondentów.

Publikacja wyników badania planowana jest na koniec września 2020 roku. Pełny raport będzie dostępny dla Państwa na naszej stronie internetowej.

Partnerem badawczym jest Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Renata Paczkowska-Kostrzewska
e-mail: r.paczkowska@pap.pl
tel. +48 515 729 365

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *