Plebiscyt Ekologiczny ORGANIC LIFE TOP 50 edycja 2022 – ruszają zapisy!

Plebiscyt Ekologiczny ORGANIC LIFE TOP 50

Plebiscyt Ekologiczny ORGANIC LIFE TOP 50

ORGANICZNE ŻYCIE, to nie tylko żywność ekologiczna w spiżarni czy w koszyku zakupowym, ale również spójny, ekologiczny styl życia, w którym stawiamy na stały rozwój w stronę ekologii. Nikt nie musi być w 100% BIO, ale liczy się kierunek zmian. Z dniem 4 marca 2022 r. rusza kolejna edycja Plebiscytu Ekologicznego ORGANIC LIFE TOP 50.

ŚWIĘTO POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI EKOLOGICZNEJ

Celem wydarzenia jest integracja środowiska ekologicznego po to, aby zwiększyć siłę wzajemnego wsparcia pomiędzy uczestnikami. Udział biorą osoby nominowane do Plebiscytu Ekologicznego ORGANIC LIFE TOP 50 zarówno w edycji bieżącej, jak i poprzedniej, zdobywcy Medalu ORGANIC LIFE, działacze na polu ekologii, etyki i edukacji, przedstawiciele organizacji pozarządowych, certyfikujących i dbających o rozwój. Rozwój nie tylko ekologii, ale również rozwój świadomości etycznej.

Przed nami kolejna seria wydarzeń:

  1. Kongres Ekomedycyny, podczas którego wystąpią eksperci z kraju i z zagranicy, zaproszeni zostaną m.in.: dr Gitahi Theuri, dr Stephanie Seneff, lek. Jyun Shimizu, profesor dr hab. Ewa Rembiałkowska, dr n. med. Barbara Majkowska-Wojciechowska, dr n. med. Danuta Myłek, dr hab. Renata Kazimierczak, dr n. med. Agata Plech, dr n. med. Mirosław Mastej i inni.
  2. Ekologiczna Sesja Networkingowa – prawdziwy HIT dnia i część programu, której nikt nie opuszcza! Jest to biznes mikser moderowany w taki sposób, aby uczestnicy nawiązali maksymalną liczbę kontaktów w ciągu 30 minut.
  3. Warsztaty Edukacji Ekologicznej, czyli 6 szybkich sesji tematycznych w osobnych salkach, prowadzone przez uczestników wydarzenia.
  4. GALA Finałowa i rozstrzygnięcie konkursu. Jury ogłosi listę Laureatów i wręczy nagrody.
  • Kim są Laureaci w Plebiscycie Ekologicznym ORGANIC LIFE TOP 50?
  • Kto może nominować i jakie są kryteria?
  • Kto zasiada w kapitule plebiscytu i decyduje o zwycięzcach?
  • Gdzie odbędzie się Gala Finałowa?
  • Komu przyda się #ListaORGANICLIFETOP50?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie Państwo na stronie www.organic-life.tips/top-50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *