Pomagajmy sobie: TVN przekazuje małym przedsiębiorcom czas reklamowy

TVN Pomagajmy sobie

TVN Pomagajmy sobie

TVN Discovery Polska w ramach specjalnego projektu „TVN Pomagajmy sobie” przekaże małym firmom świadczenia reklamowe łącznej wartości 6 mln zł.

– Polski sektor przedsiębiorstw jest zdominowany przez mikrofirmy. To ponad 2 miliony podmiotów, które wraz z małymi przedsiębiorstwami stanowią więcej niż 99 procent wszystkich firm w kraju. Mikro i małe firmy odpowiadają dziś za około 40 procent polskiego PKB. W interesie wszystkich leży ich przetrwanie i prosperowanie – stwierdził w komunikacie Piotr Korycki, prezes TVN Discovery Polska.

Akcja skierowana jest do mniejszych firm, lokalnych i rodzinnych biznesów w całej Polsce. Jak informuje TVN, przedsiębiorcy mogą otrzymać kampanię w maksymalnej wartości cennikowej 5 tys. zł do wykorzystania w internecie z geolokalizacją oraz pakiet 10 spotów telewizyjnych, emitowanych w kanale tematycznym dopasowanym do branży przedsiębiorcy.

Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona – trafią do 500 podmiotów, które zgłoszą się jako pierwsze i spełnią wymogi akcji. Końcowy koszt kampanii dzięki specjalnemu rabatowi to symboliczny 1 zł.

źródło: TVN, Press

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *