Portal Wydawnictwa Kujawy: Terror antyszczepionkowy w Aleksandrowie Kujawskim

Koronawirus

Koronawirus

Niedawno media donosiły o podpaleniu punktu szczepień przeciwko covid w Zamościu. Fala działań grup antyszczepionkowców rozszerza się w całej Polsce. Na tej niechlubnej mapie znalazł się również Aleksandrów Kujawski, gdzie do pierwszej akcji bojkotu szczepień doszło w czasie Pikniku Rycerskiego. 26 lipca przeciwnicy szczepień wtargnęli do Placówki Socjalizacyjnej, starając się zapobiec zaszczepieniu przebywających tam dzieci. Relacje z wydarzenia znalazły się w TVN24, na portalu You Tube, a także na innych stronach internetowych.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Aleksandrowie Kujawskim asp. Marta Błachowicz 26 lipca Komenda otrzymała zgłoszenie od przedstawicielki stowarzyszenia STOP z Torunia, że dyrektor Placówki Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim dopuszcza do szczepienia wychowanków pomimo braku zgody opiekunów prawnych.

Więcej na kujawy.media.pl

Komentarze

  1. Takie tytuł to tylko terrorysta mógł zapodać. Życzymy udanego NOPu. Szczepienie kogokolwiek eksperymentalnym preparatem tym bardziej dziecka bez należytej wiedzy i zgody to naruszenie nietykalności fizycznej i umyślne spowodowanie zagrożenia życia, które powinno być ścigane z urzędu i odpowiednio karane. I będzie.
    Nagonka na tych którzy nie chcą brać udziału w eksperymentach i bronią dzieci to ohydny proceder z piekła rodem.
    Polacy nie dajmy się podzielić, bo o to w tym wszystkim chodzi. Była taka piosenka w latach 80: „czy ty nie widzisz że? Są tacy którzy chcą żebyśmy pozabijali się” „Każdy z nas jest niewolnikiem-czy tego chcesz czy nie”. Nowy Ład podatkowy to betka wobec zakusów na własność prywatną i własność własnego ciała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *