Poznaj Główne Centrum Medialne na Igrzyskach Pekin 2022

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie
Główne Centrum Medialne (MMC) to obiekt o powierzchni 98 tys. metrów kwadratowych, w którym przedstawiciele mediów z całego świata mogą relacjonować przebieg Zimowych Igrzysk Olimpijskich. 

MMC obejmuje zarówno Główne Centrum Prasowe (MPC), jak i Międzynarodowe Centrum Nadawcze (IBC). Znajduje się w nowo wybudowanym pawilonie Chińskiego Narodowego Centrum Kongresowego. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od Stadionu Narodowego, Narodowego Centrum Sportów Wodnych („Ice Cube”) i National Indoor Stadium, trzech obiektów jeszcze z Igrzysk Olimpijskich 2008.

MMC zapewnia członkom mediów wygodne i bezpieczne miejsce pracy, z którego mogą relacjonować Igrzyska. Odbywają się tutaj konferencje prasowe, MMC stanowi również centrum usług fotograficznych. MPC może pomieścić około 2800 akredytowanych redakcji z całego świata i jest otwarte 24 godziny na dobę.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie potrwają do 20 lutego 2022 r., a Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie odbędą się w terminie od 4 do 13 marca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *