Pozwólmy Ewie ponownie zobaczyć świat

Pozwólmy Ewie ponownie zobaczyć świat

Pozwólmy Ewie ponownie zobaczyć świat

Zapraszamy na charytatywny koncert „Zobaczyć Świat – Battle4Eve” LIVE dedykowany Ewie Więcek, który odbędzie się w niedzielę 6 czerwca o godz. 19.00, w gościnnym Quality Studio – recording and sound production w Warszawie i będzie transmitowany na platformie online.

Wśród gości wieczoru usłyszycie:

  • Sosnowskiego
  • Igora Herbuta
  • Anię Szarmach
  • Pola Rise
  • Zespół Cukier
  • Buslav
  • Nika Grann
  • Bovska

Celem koncertu jest pomoc w uzyskaniu środków finansowych na leczenie Ewy. Ewa, to 37-letnia osoba, kolorowa, uśmiechnięta, pełna życia i chęci pomocy drugiej osobie. W połowie ubiegłego roku zaczęła tracić wzrok. Najpierw w jednym, później w drugim oku. Obecnie Ewa praktycznie nie widzi. Pod koniec lutego zdiagnozowano u niej bardzo rzadką chorobę: neuropatię nerwów wzrokowych typu Lebera. Może Jej pomóc tylko jeden lek: Raxone, którego miesięczna dawka kosztuje 5.000 EUR. To lek, który może pomóc Ewie znowu zobaczyć piękny świat.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/265014145372440

Ty również możesz wesprzeć Ewę w jej walce. „Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat” Zachęcamy do wzięcia udziału w charytatywnym koncercie online „Zobaczyć Świat – Battle4Eve” Live!

Jak możesz pomóc?

https://zrzutka.pl/694ad2 albo dołączcie do grupy: https://www.facebook.com/groups/454926155568313

Wystawcie coś na licytacje albo sami weźcie w nich udział.

Indywidualne konto na portalu zrzutka.pl dla Ewy to: 23 1750 1312 6884 6800 9029 7791; odbiorca – zrzutka.pl

List do Ciebie od Ewy:

Cześć, jestem Ewa.

chcę podzielić się z Tobą moją historią i poprosić Cię o wsparcie. Moja nadzieja nie gaśnie, a ja razem z nią wierzę, że pomożesz mi znów zobaczyć świat.

W 2020 roku zaczęłam tracić wzrok. Utrata wzroku postępowała a ja czekałam na diagnozę. Już dziś wiem, że cierpię na rzadkie schorzenie – neuropatia nerwów wzrokowych typu Lebera (LHON).

Z utratą wzroku czuję, jakby ktoś mi odebrał kawałek mojej tożsamości, indywidualności i zamknął mnie w ciemnej klatce, do której jedynym kluczem jest terapia genowa lub lekowa. W poszukiwaniu tego klucza najważniejsze jest Wasze wsparcie.

Pomijając oczywisty fakt jakim jest brak możliwości pracy i samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie brakuje mi wielu rzeczy, które kochałam — książek, filmów, świadomego wyboru ulubionej muzyki. Tym bardziej w pandemii – w wirtualnej rzeczywistości życie przestało dla mnie istnieć bez wsparcia osób trzecich.

Dlatego tak istotne jest dla mnie odnalezienie klucza do kłódki tej klatki i odzyskanie upragnionej wolności. Pamięć o tym jak ona wygląda nie pozwala mi ustać w pukaniu również do Twojego serca z prośba o pomoc.

Pozdrawiam,
Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *