Prośba o głos!

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Zwracam się do Was z prośbą o aktywny udział w głosowaniu w ramach konkursu realizowanego przez PFRON pt.”Liderzy 25-lecia w rehabilitacji osób niepełnosprawnych”. Kandydatem rekomendowanym przez SPM jest prof. nadzw. dr hab. dr n. med. Wiesław Tomaszewski – wieloletni członek Stowarzyszenia Polskich Mediów (jako wydawca i redaktor naczelny kilku czasopism naukowych), jak również, co uwiarygodnia Jego zaangażowanie i wielokierunkowe działanie w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym, Prezes OM Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, V-ce Prezes Zarządu Głównego PTWK i Przewodniczący Społecznej Rady Naukowej tego Towarzystwa.

W skrócie prośba polega na tym, abyście Państwo, wykorzystując również dostęp do życzliwych osób ze swojego otoczenia, wsparli kandydaturę Pana Profesora w II części konkursu realizowanego przez PFRON pt. „Liderzy 25- lecia w rehabilitacji osób niepełnosprawnych”. Pierwsza część tego konkursu została już zamknięta i oczekujemy na oficjalną decyzję „międzyministerialnej” komisji. Natomiast część II konkursu, którą wymyślił PFRON, polega na głosowaniu internetowym na konkretną kandydaturę. Głosowanie jest anonimowe, nie trzeba niczego wypełniać ani uzasadniać, z jednego komputera można wysłać tylko jeden głos, a termin zakończenia konkursu, to 6 września br.

W związku z powyższym, przekazuję link (dla ułatwienia załączam poniżej pismo, które w takim ujęciu upowszechniała życzliwa nam instytucja).
Z góry dziękuję za zaangażowanie i wsparcie.

http://www.pfron.org.pl/pl/ankiety/18,Lider-25-lecia.html

Trzeba tylko zaznaczyć na liście nazwisk: prof. Wiesław Tomaszewski, nr 63 i kliknąć na dole ,,wyślij ankietę…”

Dzięki!

Marek Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *