Rejestracja na Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023 już otwarta!

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

To wyjątkowe wydarzenie, poświęcone tematyce ESG (Environmental, Social, Governance) w podróżach służbowych i kongresach, odbędzie się 21 listopada 2023 roku w Warszawie.

Zapraszamy liderów ESG biznesu, którzy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu strategii ESG w korporacjach (menedżerowie ESG, procurement officers) oraz przedstawicieli branży turystycznej. Forum gościć będzie liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy i jest prowadzone w języku angielskim. Forum zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT).

Rejestracja dostępna jest na stronie www.congressesg.com.

Paneliści

W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym:

  • Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie,
  • Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

O Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023

Wydarzenie poświęcone tematyce zrównoważonych praktyk w branży kongresowej oraz podróżach służbowych. Forum ma na celu promowanie idei ESG oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ekspertów z tej dziedziny na zasadzie prezentacji oczekiwań liderów biznesu oraz wprowadzanych rozwiązań ze strony branży business travel. MISF ma za zadanie stworzyć platformę współpracy dla wszystkich zaangażowanych we wdrożenie zasad ESG w branży spotkań w Polsce i Regionie.

Kontakt

Szczegółowe informacje na temat rejestracji oraz harmonogramu wydarzenia znajdują się na stronie www.congressesg.com. W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: contact@congressesg.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *