„Różowy Październik” – Burak Dieta wspiera Federację Stowarzyszeń „Amazonki”

Burak Dieta wspiera Federację Stowarzyszeń "Amazonki"

Burak Dieta wspiera Federację Stowarzyszeń "Amazonki"

W ramach kampanii „Ty zamawiasz, my wspieramy” Burak Dieta przekaże z każdej sprzedanej w październiku diety złotówkę na wsparcie działalności Federacji.

Zachęcamy do wejścia na stronę www.burakdieta.pl i dołączenia do akcji.

Już od 1985 roku październik obchodzony jest jako Miesiąc Świadomości Raka Piersi. W tym wyjątkowym okresie podejmowane są tematy związane z profilaktyką, diagnostyką oraz nowoczesnym leczeniem nowotworów piersi.

15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. Stąd cały ten szczególny miesiąc nazywamy „Różowym Październikiem”.

– Temat raka piersi oraz promowanie badań profilaktycznych to niezwykle ważna kwestia. Jako kobiety mamy jeszcze sporo do zrobienia w zakresie profilaktyki. Wciąż niestety jest to sprawa odkładana na bok przez wiele Polek. Bardzo się cieszę, że jako Burak Dieta możemy wziąć udział w kampanii wspierającej Federację Stowarzyszeń „Amazonki”, która od lat wspiera Polki i prowadzi kampanie zachęcające do regularnych badań – podkreśliła Paulina Sujka, Dyrektor RSP-Gastro Sp. z o. o., która jest właścicielem marki Burak Dieta.

Federacja Stowarzyszeń „Amazonki” działa od 1993 roku. Oprócz działań edukacyjnych prowadzi też m. in. szkolenia ochotniczek, które udzielają wsparcia psychicznego i informacji kobietom dotkniętym rakiem piersi.

– Burak Dieta chce wspierać swoich klientów nie tylko w zakresie zdrowego żywienia. Promujemy podejście holistyczne – bardzo ważna jest zbilansowana dieta, ale także ruch, redukcja stresu czy właśnie regularne badania. Działalność Federacji ma realny wpływ na poprawę dobrostanu Polek, dlatego bardzo chętnie przyłączyliśmy się do akcji w ramach „Różowego Października” – zaznaczył Paweł Rosiński, Prezes Zarządu RSP-Gastro Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *