Seminarium Zamówień Publicznych UE-ONZ w Nowym Jorku

Flaga Unii Europejskiej
Flaga Unii Europejskiej
Fot. Unsplash

18. Seminarium Zamówień Publicznych UE-ONZ odbędzie się w dniach 23-24 maja  2022 r. w Nowym Jorku. Celem seminarium jest ułatwienie przedsiębiorstwom z Unii Europejskiej dołączenia do grona dostawców w ramach zamówień publicznych ONZ.

Program dwudniowego seminarium obejmuje prowadzone przez ekspertów z ONZ prezentacje dotyczące zamówień publicznych w ramach systemu Narodów Zjednoczonych, praktyczne warsztaty oraz dyskusje panelowe. Jest możliwość odbycia spotkania w formule „1 on 1”, w ramach którego przedsiębiorca może omówić z przedstawicielami ONZ konkretną strategię udziału jego firmy w przetargach Organizacji. Seminarium stanowi rzadką okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy reprezentantami polskich firm a pracownikami Sekretariatu ONZ, zajmującymi się bezpośrednio zamówieniami publicznymi Organizacji.

Pierwszy termin rejestracji, uprawniający do wzięcia udziału w spotkaniach „1 on 1”, upływa w dniu 25 marca br. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń przez European Procurement Forum (EUPF) to 22 kwietnia br., jednak tak późna rejestracja może uniemożliwić pełne wykorzystanie możliwości, jakie daje seminarium.

Dodatkowe pytania dot. seminarium prosimy kierować na adres: nowyjork.onz.sekretariat@msz.gov.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie MRiT>>

Źródło: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *