Słoik dobry na wszystko! Komunikat dla członków SPM

Pozdrowienia z dla wszystkich członków Stowarzyszenia Polskich Mediów i zaprzyjaźnionych mediów.

Rozkręcamy działalność w 2019 r. Przyjmujemy propozycje i inicjatywy organizacji study press krajowych i zagranicznych, propozycje spotkania z ciekawymi osobowościami z kraju i zagranicy. Mile widziane propozycje wsparcia regionalnych i lokalnych wydarzeń. Ze strony naszej organizacji dziennikarskiej najlepszym wsparciem jest np objęcie takowych patronatem medialnym, organizacja study press. W ramach patronatu promujemy te wydarzenia na stronie i w serwisach newslettera.
Planujemy także kolejne sesje.

W tym roku przypada jubileusz stulecia powołania Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl). Chcemy się włączyć w te uroczystości jubileuszowe. Prosimy Was o pomysły, ciekawe inicjatywy z wiązane z PKOl.
Członków SPM informujemy, że za aktualizacje legitymacji odpowiada p Katarzyna Kaczmarska e-mail kk@polskiemedia.org, tel 22 22 50 111.
Niezrzeszonych zapraszamy do złożenia deklaracji on line
https://polskiemedia.org/formularze/valdifiemme2019-wiosna

Przypominamy też o powołaniu Muzeum Słoików Świata. Aktualnie kolekcja liczy ponad 2500 eksponatów. Jak posiadają Państwo ciekawe eksponaty słoikowe prosimy o przesłanie informacji do Starszego Kustosza Słoikowego e-mail kustosz @ muzeumsloikow.org.

Słoik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *