Spokojnych i rodzinnych Świąt

Spokojnych i rodzinnych Świąt

Spokojnych i rodzinnych Świąt

Szanowni Państwo,

zbliżają się święta Wielkiej Nocy. To bardzo ważny czas, przypominający o zwycięstwie życia i jego wieloaspektowych perspektywach.

W tym roku te święta nabierają szczególnego znaczenia. Wyraźniej zauważamy wartości życia, rodziny, wartości wspólnoty, społeczności i narodów. Ten okres jest dla nas wszystkich czasem bardzo trudnym i momentami niezrozumiałym.

Głęboko wierzę, że tak, jak po każdej zimie przyroda odradza się piękniejsza, tak my, po przejściu tej zarazy odrodzimy się do życia jeszcze silniejsi, czego z okazji Wielkiej Nocy serdecznie Państwu życzę.

Właśnie teraz powinniśmy wspierać się bardziej niż kiedykolwiek, bo tylko solidarni, razem możemy pokonać niewidoczne zło, które nas dotyka.

Dlatego właśnie dziś gorąco zapraszam do dołączenia do projektu #zostanwpolsce. Jest to to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które bieżąca sytuacja dotyka najboleśniej. Zachęcamy w niej do planowania wypoczynku w kraju, do wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych. Razem możemy więcej. Zadbajmy wspólnie o nasze jutro. Jesteśmy solidarni z Wami.

Spokojnych i rodzinnych Świąt!

Marek Traczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *