Sprawiedliwa przyszłość: Początek podróży do świata Sprawiedliwego Handlu

Fair Trade for our Fair Future

Fair Trade for our Fair Future

Rozpoczęcie projektu „Fair Trade for our Fair Future” jest krokiem naprzód w ekscytującej podróży rozwijania umiejętności młodych ludzi i otwierania im drzwi na rynku pracy w Rumunii, Polsce i Bułgarii. Ta inicjatywa koncentruje się na poprawie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości poprzez dostarczanie najwyższej jakości szkoleń z zakresu Sprawiedliwego Handlu.

Głównym celem projektu jest uzbrojenie uczestników w niezbędne umiejętności do skutecznego działania w obszarze etyki, finansów związanych ze Sprawiedliwym Handlem, a także zdobycie wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży detalicznej produktów tego rodzaju w krajach partnerskich. Innowacyjność tej inicjatywy przejawia się także w wsparciu dla tych, którzy spotykają trudności na rynku pracy, eliminując tym samym ryzyko ich społecznego wykluczenia.

Rozpoczynający się projekt jest punktem wyjścia do fascynującej podróży, podczas której uczestnicy i inni zainteresowani będą mieli okazję rozwijać umiejętności i zdobywać praktyczną wiedzę. To z pewnością otworzy przed nimi nowe, ekscytujące perspektywy zawodowe, umożliwiając jednocześnie czynny udział w wsparciu młodych ludzi w ich drodze na rynek pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *