Study Press do Chin – 12-20 sierpień 2017

Stowarzyszenie Polskich Mediów, na zaproszenie Stowarzyszenia Dziennikarzy Chińskich organizuje study presss do Chin.

  • Termin: 12-20 sierpień 2017

Ramowy program obejmuje wizytę w Chongqing i prowincji Zhejiang (Hangzhou, a zwłaszcza mieście Yiwu). Z Chongqing rozpoczyna się międzynarodowa trasa kolejowa Chongqing-XInjiang-Europe i dociera aż do Polski, do Łodzi. Pierwszy oddział zamorski rynku towarowego Yiwu znajduje się właśnie w Polsce. Wizyta może pomóc polskim mediom lepiej zrozumieć i opisać strategię i współpracę między Chinami a Polską pod hasłem „Jeden pas i jedna droga”.

Jest to kolejne study press organizowane przez SPM. Zgodnie z tradycją, Gospodarze przyjmą delegację dziennikarzy, pokrywając pełne koszty pobytu (noclegi, transport wewnętrzny,  wyżywienie FB).

Koszt podróży leży po stronie uczestnika.

W przyszłym roku , na tych samych zasadach będziemy przyjmowali dziennikarzy Chińskich, zapewniając im pełen program pobytu.

Zainteresowanych udziałem w tej  sesji, uprzejmie prosimy o akredytację:
http://chiny.biuroprasowe.org/formularze/akredytacja/

Ważna informacja: Przy akceptacji zgłoszeń  szczególny nacisk kładziemy na realną możliwość aktywnego zaangażowanie  się w organizację  rewizyty chińskich dziennikarzy w 2019 roku, co jest wynikiem doświadczeń z poprzednich lat zapewnień bez pokrycia w rzeczywistości.

Fotorelacja z zeszłorocznego study press

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *