Study press do Gruzji – komunikat

Już dzisiaj wiadomo, że Departament Turystyki i Wypoczynku Autonomicznej Republiki Adżarskiej trafił w promocyjną dziesiątkę, proponując wyjazd do Batumi. Zainteresowanie Gruzją przedstawicieli polskich mediów przerosło ich oczekiwania.

W najbliższych dniach do dziennikarzy, których akredytacja została przyjęta, zostanie wysłany komunikat. Biorąc pod uwagę tak dużą liczbę zgłoszeń, zapowiadamy organizację kolejnego study press do Gruzji na przełomie września i października.

Naszym staraniem będzie organizacja kolejnych wyjazdów dziennikarskich. W najbliższych miesiącach będziemy informowali o takich inicjatywach.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Polskich Mediów nie jest organizatorem wyjazdu, ani też nie decyduje o składzie delegacji.

Możemy jedynie rekomendować organizatorom wybór uczestników wyjazdu spośród aktywnych członków SPM (Art. 13 STATUTU STOWARZYSZENIA POLSKICH MEDIÓW https://polskiemedia.org/statut/) oraz dziennikarzy publikujących materiały z wyjazdów studyjnych.

Zapraszamy także do członkostwa w Stowarzyszenie Polskich Mediów, deklaracja członkowska dostępna jest on-line: https://polskiemedia.org/czlonkostwo-spm/

Roczna składka członkowska wraz z legitymacją prasową wynosi 80 zł.

Komentarze

  1. Skoro wyjazd do Gruzji jest adresowany do członków Stowarzyszenia Dziennikarzy to nie rozumieniem dlaczego dostaje ofertę mailową adresowaną do biura podróży.
    Więc czy właściciel biura podróżny może wziąć w tym wyjeździe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *