Świat luksusowej turystyki na targach ITB Berlin 2024

ITB Berlin
ITB Berlin
Fot. Messe Berlin

Home of Luxury na targach ITB Berlin 2024 stanowi platformę dla branży podróży luksusowych. Trzy indywidualnie zaprojektowane powierzchnie wystawiennicze tworzą niepowtarzalną atmosferę do prezentacji produktów, spotkań i eventów.

Tutaj spotyka się świat turystyki luksusowej – od 5 do 7 marca 2024 r. Home of Luxury na targach turystycznych ITB Berlin zapewni idealne środowisko biznesowe dla dostawców i nabywców luksusowych podróży. Powierzchnia wystawiennicza Marshall Haus służy jako platforma dla luksusowych produktów, usług, spotkań biznesowych i wydarzeń. Wystawcy Home of Luxury będą tu prezentowani już od końca stycznia.

Home of Luxury to trzy ekskluzywne, indywidualnie zaprojektowane przestrzenie wystawiennicze: Ogród, Gniazdo i Galeria. To tutaj dostawcy luksusowych usług turystycznych mogą zaprezentować swoją firmę i produkty w wyjątkowej scenerii, spotkać się z nabywcami luksusowych ofert w odosobnionej atmosferze i zawrzeć umowy biznesowe. Galeria zlokalizowana jest obok specjalnie wyznaczonej poczekalni dla wyselekcjonowanych członków ekskluzywnego Kręgu Kupców ITB.

Kompleksowy program daje organizatorom i nabywcom możliwość wymiany poglądów na temat najnowszych osiągnięć w branży luksusowych podróży oraz wzięcia udziału w dedykowanych wydarzeniach. Oprócz wykładów, spotkań towarzyskich i wydarzeń networkingowych w programie znalazło się również wydarzenie „Meet the Media”.

„Meet the Media” daje dostawcom produktów luksusowych możliwość spotkania się z przedstawicielami mediów zajmującymi się tą tematyką. Wydarzenie odbędzie się we wtorek (5 marca) w godzinach 14:00-15:00 oraz w czwartek (7 marca) od 10.30 do 12.00 w trzech obszarach Home of Luxury w Marshall Haus.

Home of Luxury – rejestracja dostawców

Home of Luxury – rejestracja kupujących

Więcej informacji na stronie www.itb.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *