Światło dla Pokoju – zaproszenie na konferencję prasową

Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza na konferencję prasową dedykowaną projektowi: „Światło dla Pokoju – Edukacja dla Przyszłości 2015-2016”.

My kobiety, matki, przedsiębiorczynie z Polski i ze świata, stajemy w obronie pokoju i mówimy STOP codziennej agresji, od słów po rosnące zagrożenie wojną. Nie zamierzamy stać biernie i czekać. W naszych rękach jest przyszłość naszych dzieci i wnuków. Plan jest prosty: wspólnie – kobiety i dzieci, harcerze, rodziny, przedstawiciele organizacji społecznych i gospodarczych – zapalimy Światło dla Pokoju.

9 maja 2015 r. chcemy po raz pierwszy zapalić Światło dla Pokoju w Warszawie.

W czasie gdy w Moskwie będzie trwała parada wojskowa gloryfikująca siłę i przemoc, na Placu Piłsudskiego w Warszawie, pod Grobem Nieznanego Żołnierza, wypuścimy tysiące białych gołębi – symboli pokoju.

Wieczorem 9 maja 2015 r. na Plaży Miejskiej w Wilanowie ułożymy ze zniczy wielki napis PEACE i zapalimy Światło dla Pokoju.

Nie poprzestaniemy na tym. Od 15 maja będziemy wspólnie z autorytetami ze świata uczyć, edukując dla przyszłości. Szczegóły dot. wydarzeń w dn. 09 maja oraz program działań na lata 2015-2016 i nasze dalsze zamierzenia przedstawimy podczas konferencji prasowej, która rozpocznie się 07 maja 2015 r. o godz.11.00 w Centrum Prasowym PAP w Warszawie, ul. Bracka 6/8.

Ze względów organizacyjnych zapraszamy do akredytacji http://peace.akademiagoscinnosci.org/formularze/akredytacja/

Patronat medialny: Stowarzyszenie Polskich Mediów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *