Światowy Dzień Jogi w Ciechocinku

W 2014 roku UNESCO ustanowiło dzień 21 czerwca Światowym Dniem Jogi. Obchody tego dnia cieszą się na całym świecie ogromną popularnością.

W ramach celebracji tego dnia, Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Ecology organizuje Festiwal Jogi w Ciechocinku. Joga to pozytywny styl życia prowadzący do zdrowia, harmonii, wolności od stresu i niepokoju, uzyskania wewnętrznego spokoju i satysfakcji.

Ideą Festiwalu jest stworzenie kolorowego pikniku z jogą. Jest on skierowany do wszystkich, bez względu na kondycję fizyczną, wiek, stopnień znajomości jogi. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Program Festiwalu obejmuje ćwiczenia jogi, dostosowane do każdej kategorii wiekowej, ćwiczenia relaksujące, oddechowe, wpływające na koordynację pracy półkul mózgowych, joga dance w czasie tradycyjnych ciechocińskich fajfów, koncert muzyczny zespołów Man-Tra i Balabhadra.

Imprezami towarzyszącymi wydarzeniom z głównej sceny będą prelekcje i warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia, relaksacja Joga Nidra, nauka medytacji. Uruchomiony będzie także Bar Jogina ze zdrowymi przekąskami, świeżymi sokami i koktajlami.

Festiwal poprowadzi Magdalena Mola, autorka książki „Medytacja, łatwiejsza niż myślisz” oraz Katarzyna Klimek z Zarządu MAYE.

Udział w festiwalu jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Światowy Dzień Jogi w Ciechocinku
18 czerwca, sobota
Park Zdrojowy, Muszla Koncertowa

joga_day_2016

joga_day_2016_program

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *