Szanse. Dostępność. Partnerstwo. Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – okrągły stół z okazji Dnia Przedsiębiorczości

Szanse. Dostępność. Partnerstwo. Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy

Szanse. Dostępność. Partnerstwo. Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy

Zapraszamy na wyjątkową debatę na temat współpracy międzyśrodowiskowej na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych pt. „Szanse. Dostępność. Partnerstwo. Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – okrągły stół z okazji Dnia Przedsiębiorczości”.

21 czerwca 2023 roku, godz. 10:00 w Centrum Dialogu Społecznego

Wydarzenie objął patronatem Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw, partnerami spotkania są Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Warszawska Izba Gospodarcza.

Nadrzędnym celem spotkania, w którym udział wezmą przedstawiciele organizacji i instytucji wspierających osoby niepełnosprawne oraz środowiska przedsiębiorców, jest pokazanie szerokich możliwości i perspektyw zatrudnienia osób z niepełnosprawnością, zarówno ruchową jak i intelektualną, w obecnych realiach gospodarczych i uwarunkowaniach prawno-społecznych.

Będzie to także okazja wypracowania formuły stałej współpracy środowiska osób niepełnosprawnych z organizacjami pracodawców, pozwalającej na skuteczne, wspólnie prowadzone działania edukacyjne, szkoleniowe oraz informacyjne, sprzyjające tworzeniu nowych stanowisk pracy i rozwoju zawodowego osób niepełnosprawnych w Polsce.

Wstęp wolny, ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację:
https://akredytacje.szef.co/formularze/szanse-dostepnosc-partnerstwo

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Kaczmarska
tel. +48 22 225 01 11
e-mail: biuro@wig.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *