Targi i kongres gospodarczy – ostatnie odliczanie

China Homelife Poland 2019 - przygotowania

China Homelife Poland 2019 - przygotowania

Trwają ostatnie przygotowania do największych w Europie targów producentów z Chin – China Homelife Poland 2019. Targom towarzyszy III edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej oraz targi Eksport Expo.

Uroczystość otwarcia rozpocznie się w środę 29 maja z udziałem patrona tych wydarzeń Pana Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego. Regionem Partnerskim targów Export Expo jest Mazowsze.

Organizator wydarzeń – Warszawska Izba Gospodarcza zaprosiła na targi prawie 2000 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich kupujących.

Będzie to jednocześnie zjazd samorządów gospodarczych z Europy Centralnej i Wschodniej. Zaproszenie Warszawskiej Izby Gospodarczej przyjęli przedstawiciele ponad 50 izb i organizacji gospodarczych z Białorusi, Chorwacji, Czech, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Goście WIG przyjadą m.in. z: Brześcia, Doniecka, Kaliningradu, Kijowa, Lwowa, Mińska, Rygi, Równego, Smoleńska, Wilna, Sankt Petersburga.

Podczas VIII edycji targów China Homelife Poland zaprezentuje się ponad 1600 wystawców z Chin (ponad 50 000 produktów w ofercie!). Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących: debaty, seminaria i warsztaty Kongresu na temat międzynarodowej współpracy gospodarczej.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą (hala B i C). Organizatorzy zapewniają darmowy parking na terenie Ptak Warsaw Expo oraz bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *